Gecenin Tatlı Sesine Hoşgeldiniz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Orada ayrıca Gece'nin Kasvetli evi yükselir.Korkunç bulutlar onu karanlığa boğar."

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Asil Kan - Melissa De La Cruz

5 posters
YazarMesaj
NazNight.
İnsan
İnsan
NazNight.

Rep Gücü : 180

Asil Kan - Melissa De La Cruz Empty
MesajKonu: Asil Kan - Melissa De La Cruz   Asil Kan - Melissa De La Cruz I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 1:53 pm

Asil Kan - Melissa De La Cruz E84800C9C86F7F97

Dizisi : Bestseller
Türü :
Yazarı : Melissa De La Cruz
Fiyatı : 16.00 YTL
Çeviren : Aybars Akakıncı
Editör : Nihal Kuşhan
Basım Yeri / Tarihi : İstanbul / Nisan 2009

Epsilon Yayınevi'nin vampir romanlarına düşkün okuyucuları için Asil Kan bağımlısı olacağınız yeni bir dizi'nin ilk romanı.
Yaşam, herhangi birisinin şimdiye kadar fark ettiğinden daha kırılgandı. Bir dakika önce yaşarken bir dakika sonra ölü olabilirdin. Peki ya hiç ölmeyeceksen?
Doğum, yaşam ve ölüm. Her biri birer döngü ama bir de bu döngünün dışında yaşayanlar var; doğan, yaşayan ama hiç ölmeyenler!
İnsan yaşlandıkça ölümü bekler ve nasıl öleceğini de merak eder. Kanı kırmızı olan her insan, kalp krizi, şeker nöbeti, anevrizma gibi bir hastalık yüzünden, bir kaza sebebiyle ya da yatağında uyurken ölür. Bu kaçılmazdır. Peki diğerleri? Yani Vampirler! Yani asil kanlı insanlar! Damarlarında kırmızı yerine mavi kan akan eşsiz canlılar!
Schuyler, babasız büyümüş annesi komada olan silik bir kızdır. Büyükannesi ile kocaman bir evde yaşamaktadır ve başlangıçta kimseyle paylaşamadığı doğaüstü ilginç şeyler görmektedir.
En iyi arkadaşı Oliver ile gittiği bir eğlencede asillerle tanışırlar ve bir arkadaşlarının ölümüyle tüm sırlar yavaş yavaş açığa çıkar. O, hem bir asil yani Mavi Kanlı, hem de normal bir insandır.
http://ashley-tisdale.yetkinforum.net/
~DnZ.NighT~
Yüksek Rahibe
Yüksek Rahibe
~DnZ.NighT~

Rep Gücü : 217

MesajKonu: Geri: Asil Kan - Melissa De La Cruz   Asil Kan - Melissa De La Cruz I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 4:38 pm

birileri iyi birileri kötü diyor karar veremedim bi iyi mi Very Happy

her neyse sağol tatlım xD
Corelly
Yüksek Rahibe
Yüksek Rahibe
Corelly

Rep Gücü : 66

MesajKonu: Geri: Asil Kan - Melissa De La Cruz   Asil Kan - Melissa De La Cruz I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 4:45 pm

ne zamandır okumak istiyorum xD
vahşi çıkmadan önce alıyım bari xD
teşekkürler canım(:
Lenobia~
İnsan
İnsan
Lenobia~

Rep Gücü : 289

MesajKonu: Geri: Asil Kan - Melissa De La Cruz   Asil Kan - Melissa De La Cruz I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 9:43 pm

güzele benziyo Rolling Eyes
sardım ben vampir romanlarına cheers
paylaşımın için teşekkürler cnm Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
crazy_angel
İnsan
İnsan
crazy_angel

Rep Gücü : 192

MesajKonu: Geri: Asil Kan - Melissa De La Cruz   Asil Kan - Melissa De La Cruz I_icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:24 am

ben okudum ve beğenmedim arkadaşlar

Asil Kan - Melissa De La Cruz
1 sayfadaki 1 sayfası